HABERLER

2004 VE 2005 Lİ SEÇMELERİMİZ YAKINDA YAPILACAKTIR

12.06.2018

GENÇ KRAMPONLAR ORJ LOGO-B-Mini

2004 VE 2005 Lİ FUTBOLCU SEÇMELERİMİZ YAKINDA YAPILACAKTIR.

2004, 2005 DOĞUMLU FUTBOLCU ADAYLARININ DİKKATİNE. YAKINDA YAPILACAK SEÇMELER İLE ÜLKE FUTBOLUMUZA GERÇEKTEN YILDIZ ADAYLARI FUTBOLCULAR SEÇİLECEKTİR.

ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ, OLARAK ASIL AMACIMIZ TÜRK FUTBOLCULARININ DEĞERİNİ ORTAYA KOYACAK BİR KULÜP OLMAKTIR. BU UĞURDA FUTBOLCU OLMANIN GERÇEK DEĞERİNİ KULÜBÜMÜZDE TÜM SEÇİLECEK FUTBOLCULARA GÖSTERMİŞ OLACAĞIZ.

KULÜP TESCİL İŞLEMLERİ BİTENE KADAR, TANITMAYA ÇALIŞTIĞIMIZ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİ TEST ETTİĞİMİZDE İLK HEDEFİMİZİN ANTALYA ŞAMPİYONLUĞUNUN YANI SIRA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLACAK YETENEKLERİ KEŞFEDEREK BU DEĞERLİ SPORCULARI FUTBOL ARENASINDA GERÇEKTEN DEĞERLİ KILARAK YALNIZ FUTBOL TAKIMI DEĞERİ DEĞİL ( SİZ DEĞERLİ FUTBOLCU ADAYLARINI ÜLKE FUTBOLUMUZA KAZANDIRMAK OLACAKTIR.

LÜTFEN BU GURUBA ÜYE OLARAK YAKIN BİR ZAMANDA YAPMAYI PLANLADIĞIMIZ SEÇMELERİMİZE ŞİMDİDEN HAZIRLANARAK KULÜBÜMÜZDE VERİLEN DEĞERE BİR DEĞERDE SİZ KATABİLİRSİNİZ. LÜTFEN BİZİ TAKİP EDİN FARKI FARK EDECEKSİNİZ.

ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR, futbol kulübü ve futbol okulu olarak siz değerli futbol sever çocuklarımızı ve gençlerimizi kazanmaya çalışıyoruz. Futbol konusunda yeni bir eğitim ve öğretim SİSTEM ini tanıtmaya çalışıyoruz.

ÇOK DEĞERLİ VE ÇOK ÖNEMLİ BİREYLERSİNİZ. BUNU BİLEREK SİZLER İÇİN YENİ BİR FUTBOL SİSTEMİ GELİŞTİRDİK.

LÜTFEN ( Antalya Genç Kramponlar futbol kulübümüzü ziyaret ederek eğitim ve öğretim hakkında bilgi almanız geleceğiniz için sizlere fayda sağlayacaktır.

Her şey çocuklarımız ve gençlerimizin geleceği için.

>> Sorularınız için : 0543 3169466 - 0242 3169466 Dan bilgi alabilirsiniz.

 

İLETİŞİM